Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2020, 20:09   #147
BigPoppa
 
BigPoppa's Avatar
 
Reputacja: 1 BigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputacjęBigPoppa ma wspaniałą reputację
Przepych. Możni tego świata wręcz nim ociekają. Jeśli nie arystokracja, to Wolni Kupcy, przez potężnych hierarchów Eklezjarchii, kończąc na takich wpływowych zrzeszeniach. Zawsze się zastanawiałem czy Złoty Tron z przychylnością patrzy na tych z swoich dzieci, którzy odchodząc od celu życiowego obywatela Imperium, by realizować własne ambicje.
O Nawigatorach wiem niewiele. Doskonale zdaje sobie sprawę z kluczowej roli jaką odgrywają, o tym jak wiodą statki po całym Imperium.

Kiwam głową na powitanie. Wyciągam odznakę, by formalności stała się zadość.
- Graig Fenoff. - krótka formułka grzecznościowa. Zaczynam gładko i uprzejmie. Uśmiecham się lekko, aby rozwiać zasłonę ponurego służbisty. Wprowadzić odrobinę człowieczeństwa do osoby Arbitratora.
- Panie Lomb, sprowadzają mnie dawne sprawy. Niedaleka przeszłość. - pozwalam się prowadzić gospodarzowi do miejsca, które uzna za idealne do prowadzenia rozmowy. - Postanowiłem odwiedzić szacowny Dom Nawigatorski Lomb, by uzyskać kilka odpowiedzi. Kojarzy pan Wolną Flotę Nefrit?
Zatrzymuje się, pozwalam by moje pytanie rozpełzło się echem po jego czaszce. Zaczęło proces przeszukiwania pamięci. Nie wątpiłem w doskonały stan jego umysłu. To był zabieg, specjalny zabieg, którego uczą w Schola Progenium.
- Członek szanownego Domu Nawigatorskiego Lomb, Tyvan Lomb, służył w Wolnej Flocie Nefrit, pod kapitanem Barbarusem Kranem. Chciałbym dowiedzieć się nieco więcej o jego służbie oraz o tym dlaczego się zakończyła.
 
BigPoppa jest offline