Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2020, 08:56   #39
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Nadszedł czas, żeby sprawdzić na ile radził sobie implant tej powłoki. Połączenie z ich AVką było niemal automatyczne. Otworzył zdalnie bagażnik.

Uruchomił impuls aktywujący drona. Pozostawało czekać.

W tym czasie skupił się na Raptorze. Lądowisko było dość spore. Wiele pojazdów policyjnych. Na dole pikieta neokatolików. Robiło się ciasno. Bardzo ciasno.

Krukov prosto z wyjścia kierował się w stronę przeciwną do Raptora. Przyklęknął za jednym z wozów policyjnych.

Systemy Raptora to już wojskowa półka. Takie rzeczy łamało się z SI u boku, a nie na piechotę. Z drugiej strony…
- Krukov kurwa, jesteś głową dowódczą! Ogarnąłeś trzy SI jednocześnie na NewHook. Kto ma rozpieprzyć tego Raptora jak nie ty?
Mówił do siebie gdy ich dron startował z AVki.

1) Zhakować Raptora i doprowadzić do odpalenia jakiejkolwiek jego pokładowej broni (bez celowania w cokolwiek, bez wymyślania sobie, a może rakieta? A może jednak CKM?
2) Dron leci w niebo, pokręci się między Ścigaczami w nadziei, że odwróci ich uwagę od lotniska.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline