Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2020, 12:00   #42
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kenzo zaalarmowany nagłą transmisją z na ONI przerwał próbę rozdarcia firewalla Raptora. Dron zamiast wzlatywać w górę poleciał w dół kręcąc się wokół wysokich pięter budynku. Obraz z ONI nakładał się teraz z obrazem z Drona.

Krukov powolnym krokiem szedł do ich AVki starając się nie zwracać na siebie uwagi. Usiadł za kierownicą, zamknął drzwi i spróbował obserwować sytuację w sali konferencyjnej. Z jednej strony przez transmisję od Lennego. Z drugiej strony z drona krążącego za oknem komisariatu.

Jak widać wyżej pozwoliłem sobie przerwać działania zaczepne, żeby dowiedzieć się jak pójdzie moim partnerom.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline