Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2020, 13:46   #247
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy patrzył na działania kompanów, samemu stojąc z boku. Z trudem panował nad nerwami i żywiołowa dyskusja Duncana z bossem Yakuzy, o to czyja racja jest lepsza, nie pomagała mu w uspokojeniu się. Więcej satysfakcji przyniósł mu Franko, który użył nieco innych argumentów niż punk. O'Connor nie odezwał się jednak ani słowem. Zamknął oczy i głęboko oddychając, próbował się uspokoić. Przed chwilą o mało nie wysłał tego żółtego dupka na tamten świat. Jasne, z pewnością mu się to należało jak mało komu, z pewnością wielu nie płakałoby po tym draniu, ale Tommy wiedział, że choć dzisiaj sprawiłoby mu to sporo radości, jutro i każdego następnego dnia bardzo by tego żałował.

- To co, piwnica? - spytał, gdy nieco ochłonął.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline