Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2020, 14:10   #248
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Sprzedawanie broni czy karabinów mogłoby się skończyć czyjąś śmiercią, więc muzyk pokręcił tylko głową na słowa Franko nie chciał mieć tego na sumieniu.

- Dzięki, starczy mi to, co mam a reszta pójdzie na zbożny cel - Wolał używać ogólników, ale wciąż czuł się winny, że przez niego ksiądz dostał wpierdol i potłukli mu ławki. Na razie jego perkusista miał insuliny na kilka najbliższych miesięcy a pieniądze ogólnie były złem i kusiły do robienia różnych głupot.

Duncan postanowił, że po kupieniu gitary resztę kasy wrzuci do skrzynki na darowiznę w kościele nie mówiąc nic księdzu żeby nie mógł się sprzeciwić. Tym razem nie chodziło o poklask, ale zadośćuczynienie. W kościele potrzeba było nowych ławek.

- Mi pasuje piwnica chyba że chcecie jeszcze coś sprawdzać ? Może jakieś komputery z biura?- Zapytał przypomniawszy sobie pomysł kradzieży danych bankowych z poprzedniej wizyty - Ale może rzeczywiście nie ma co ryzykować ? Udało się to lepiej się wycofać gliny poradzą sobie z resztą
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 23-03-2020 o 16:13.
Brilchan jest offline