Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2020, 18:29   #250
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan zabrał ładowarkę Shaka naprawdę potrafił zrobić cuda z kawałkiem kabla na pewno i ten się na coś przyda. Gdy już stali na dachu i mógł to wszystko przemyśleć powiedział - Było ciężko, ale wydaje mi się, że poszło za łatwo. Po naszej poprzedniej wizycie wiedzieli, że najpewniej wejdziemy piwnicą. Zostawili tego gościa, jako kozła ofiarnego stąd tak bardzo nas prowokował i był taki pewny siebie! Pewnie zostawili go w ramach kary za zawalenie operacji... Cóż, ja i tak miałem na pieńku z nim! To on i jego głupie decyzje wciągnęły mnie w tą całą sytuacje a przy okazji pomogłem upewnić się, że nie będzie narkotyków na ulicach ani fight clubu w piwnicy kasyna, więc jak dla mnie udana akcja - Podsumował muzyk.

Na pytanie Pantery punk zamyślił się na chwilę i zaczął się zastanawiać... Czemu on był właściwie taki ufny wobec trójki obcych ludzi, z czego jeden wyglądał jak potwór Frankensteina a ze sobą miał smarka i profesorka chyba po prostu był zdesperowany? Sądząc, że umiera powiedział im wszystko w nadziej, że pomogą... Udało się, ale koniec z tym.

- Nie zrozum mnie źle fajnie się z wami pracuje. Szczególnie ten wydaje się rozsądny - Powiedział wskazując na herosa, który nie chciał być nazwanym - Ale nie stać mnie na szufladę z telefonami prepaid, których chyba już zresztą teraz nie ma, co nie? W każdym razie ta dwójka wie gdzie mnie znaleźć jak dla mnie to jestem tu na gościnnych występach, jako suport przed gwiazdami wieczoru, jeżeli mnie zaproszą chętnie znów im zagram a tak to będę włóczył się po ulicach z pieśnią na ustach szukając ludzi w potrzebie - Odrzekł wskazując głową na Wujka i Kida.

- Odpowiadając na twoje wcześniejsze pytanie na starym kontynencie wołali na mnie Sweet jak ten tańczący demon, co uciekł Buffy pogromczyni wampirów, ale zobaczymy czy fan boy Ricky da radę wymyślić mi coś bardziej obciachowego - Powiedział ze śmiechem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2020 o 09:04.
Brilchan jest offline