Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2020, 10:42   #84
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dobry pomysł Pani Żywio i dobrze, że zrobiłyście zdjęcie temu okropieństwu. Ciekawe czy mentalny wpływ utrzyma się również na fotografii? W każdym razie trzeba sporządzać dokumentacje -Po chwili namysłu spytał - Pani Jowito czy pomogła by mi Pani przejrzeć te dokumenty i książki które znalazłem w drugim pokoju ? Sądzę, że może być tam jakiś ślad, który może nam pomóc w rozwikłaniu tej sprawy. Praca z takimi materiałami to Pani specjalizacja wydaje mi się, że nie warto pomijać takiego tropu ani robić nic w pośpiechu - Poprosił.

- Jest tam jakiś kod i dokumenty firmowe zakodowane jakimś prostym szyfrem nic tu nie jest bez powodu

Wziął dla siebie jedną maskę gazową oraz kilka zamkniętych bandaży. Otwartymi obwiązał ułamaną nogę od stołu tworząc w ten sposób prowizoryczną pochodnie.

Może latarki przestaną działać albo z Kosmicznej Bramy zacznie ulatniać się trujący gaz? Należało zachować ostrożność.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-03-2020 o 10:46.
Brilchan jest offline