Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2020, 12:02   #89
Szczypawa
 
Szczypawa's Avatar
 
Reputacja: 1 Szczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputację
- czy ja mam mundur na sobie? - odpowiedziała na Michała pytanie pytaniem, bo ani jej się myślało by sprawdzać tamto, z reszta czasu nie było a jeśli to nie przypominało Staszka, stwierdziła w duchu, że jeśli wyjdą z tego cało to wezwie się ekipę od tego.

- jestem po służbie i tylko z prośby Staszka by ochraniać wasze dupy, bez obrazy Lolu, bo jeśli byłabym na służbie musiałbym cie aresztować, a jeśli nie zauważyłeś jeszcze tego nie zrobiłam, wiec mnie nie irytuj, tylko szukajmy zaginionego.

Kończąc te wywody, dala znak Michałowi ze idzie na dół, czekając na Lole, ma jednak nadzieje, że spotka resztę ludzi by jednak zbytnio się nie rozdzielać. Będąc fanem filmowych horrorów, najgorszym pomysłem, jest rozdzielanie się.
 
Szczypawa jest offline