Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2020, 12:35   #128
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jej, dawno nie miałem tak, że muszę się do kilku komentarzy odnieść w jednej odpowiedzi.

Cytat:
Jedna prośba w kwestii nagłówków postów - minęła północ, mamy już 14 Martius.
Jak wspomniałem na privie opis ceremonii stworzenia ServoAlecto dotyczył czasu jaki Barca spędzał w PW, czyli poprzedniego dnia.

Cytat:
mój stary zamorski znajomy i weteran internetowych sesji (również PBF MG). World of Darkness, Cyberpunk, Warhammer to tylko kilka jego mocnych atutów.
Zdarzyło mi się śledzić poczynania w Świecie Mroku. Zapowiada się dobrze.

Cytat:
WH40k nie jest moja najmocniejsza strona, bo mialem z tym system tylko szczatkowa stycznosc,
No żartujesz Ja to już weteran Będzie z pół roku gry jedną postacią na tym forum. Kto to w zasadzie ten Imperator?

Cytat:
Christo śpieszy się na nieumówione wcześniej spotkanie z Ramirezem, aby wypytać raz jeszcze o gotowość do skoku, o potwierdzenie sprawności generatorów Pola Gellara i napędu Osnowy. Uprzedzi prezbitera o swoim przybycia via commlink, więc Ramirez będzie mógł spokojnie zdecydować, czy przyjmie seneszala w holu kompleksu czy przy aparaturze preparującej Alecto. Rozmowę rozegramy na spokojnie w doku.
Ramirez zostawi to co robił w swoim poście. Spotkanie możemy odbyć w przedsionku Crew Reclamation Facility, jeżeli Barcy się spieszy. Kontakt z Ramirezem był utrudniony, bo odpiął sobie wszelkie comlinki na czas rytuału.

Możesz zacząć w gdocu.

Cytat:
Dodam jeszcze od siebie, że Bart uwielbia kreować wyraziste i czasami kontrowersyjne postacie, które jednakowoż zawsze zapadają w pamięć
Myślę, że wpasuje się do ekipy
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline