Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2020, 12:40   #110
Szczypawa
 
Szczypawa's Avatar
 
Reputacja: 1 Szczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputację
- no co za zrąbany czub zaparkował ta furgonetką pod bramę? - ryknęła tak półgłosem do siebie ale pewno Lola ją usłyszała- no nic chodźmy najpierw tam - wskazała palcem miejsce za murkiem.

- w ogóle jak Ci się układa ze Staszkiem? - zapytała Loli, chcąc rozluźnić już napiętą, jak baranie jaja, atmosferę.

Otworzyła drzwi bardzo ostrożnie, bo przypuszczała że będą skrzypiec, a dodatkowe ćwieki nie były im potrzebne, już za dużo dziwnych wydarzeń było, a dodatkowe atrakcje byłyby nie wskazane.

Rozejrzała się ostrożnie najpierw bez latarki, następie poświeciła, cały czas trzymając bron w gotowości.

- jeśli cokolwiek się wydarzy, masz mnie posłuchać, jeśli każe ci spieprzać to ty się nie zastanawiasz i nie wahasz tylko spieprzasz!!! Rozumiemy się? - zanim weszły do pomieszczenia Natalia odwróciła się do Loli i po wypowiedzi czekała na to, że przytaknie ale tak szczerze. - mam nadzieje, że znajdziemy twojego faceta ale musisz mi obiecać ze nie zrobisz głupoty.
 
Szczypawa jest offline