Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2020, 15:05   #122
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Cichy zabrał kredki i wrzuciwszy je do plecaka wrócił do reszty zgromadzonych przy sejfie.
- Ktoś schował w biurku, w specjalnej ukrytej komorze, życiowy zapas świecówek, wyobrażacie sobie? Ej, a może to jakieś magiczne kredki do kręgów ochronnych? -
Chudy nie rysował dużo. Domek ostatnio jak miał 8 lat i tamten płonął rozpierdolony przez czołg kierowany przez dinozaura. Jakby pomysł z rysowaniem chwycił, to odda kredki.
- Ok, zamykanie bramy brzmi jak dobry pomysł, wolę patrzeć na to tak, że jest szansa że się uda i już. Mam też nowoczesne wytrychy, może na starej kasie coś zdziałam. To zróbmy tak, Akaczi zamyka, Diana wypatruje alienów, ja otwieram sejf... Kurwa, gdzie jest Jerzy - zdenerwował się Chudy i zadzwonił do niego, żeby wracał, bo będą zamykać bramę, więc okolica może się zaraz zrobić niebezpieczna.

Ze sprzętu na siły nadprzyrodzone miał przy sobie różaniec jak każdy w jego ekipie - ten obwiązał sobie wokół nadgarstka - manierkę z wodą święconą, święcony srebrny nóż, święconą siekierę strażacką i obrzyna, którego właśnie ładował srebrnymi, święconymi brenekami w obie lufy. Trochę to było monotematyczne, ale najłatwiejsze do zdobycia w katolickim, podobno, kraju. Jeśli coś z tego mogło się przydać Akaczi, Jerzemu lub Dianie, w trakcie zamykania bramy, to chętnie udostępni, ale do zwrotu, niestety.
Chudy wolałby się zająć otwieraniem sejfu wytrychami w tym samym czasie co zamykana jest brama, ale jeśli będzie potrzebny ze względu na demoniczny wpierdol to oderwie się od tego zadania. Ewentualnie może oddać wytrychy komuś innemu kto czuł się kompetentny spróbować i samemu stanie wtedy na pierwszej linii obrony.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 28-03-2020 o 15:12.
Someirhle jest offline