Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2020, 15:14   #124
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Norbert był cały roztrzęsiony dosłownie trząsł się jak w gorączce - Ten neandertalczyk ją zabił bo zrozumiała coś czego ja sobie nie mogłem przypomnieć... Biedna młoda kobieta była taka inteligentna... A teraz ten stwór pewnie gwałci jej zwłoki! Dobrze że chociaż rozpłatałaś tą ożywioną głowę mam nadzieje że biedaczka nie ma świadomości tego co się dzieje!

- Masz racje Żywio! Tam są chyba pracownicy drugiej agencji musimy im powiedzieć o naszych odkryciach, ostrzec ich przed tym neandertalczykiem i zyskać wsparcie siłowe żeby poświęcenie biednej Pani Jowity nie poszło na marne! - Oznajmił po czym ruszył lekko chwiejnym krokiem szukając pracowników drugiej agencji.
 
Brilchan jest offline