Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2020, 16:15   #127
Szczypawa
 
Szczypawa's Avatar
 
Reputacja: 1 Szczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputację
- Lola, Lola! - zawołała w pomieszczeniu z kiblami jeszcze raz bo może się gdzieś schowała, co by było w sumie dobrym zachowaniem, jednak fajnie by było jak by dziewczyna w końcu pokazała.

Jeśli Natalia jej nie dostrzegła i nie otrzymała żadnego znaku życia od dziewczyny, podbiegła do roztrzęsionych Norberta i Żywii

- co się stało? nie było was więcej? - jednocześnie widząc przerażonych towarzyszy odczytała SMS od Diany i mimowolnie zadzwoniła do niej, jeśli odebrała to bez zbędnego pitu pitu i czekania jak się odezwie szybko zrelacjonowała co się dzieje, co do tej pory ogarnęła.

- jesteście bezpieczni? nic wam się nie stało? ja gdzieś zgubiłam Lolkę, Staszka dalej brak, do tego Glan zachowuje się jak ostatni UJ, ale to nic nowego ale wyraźnie jest wnerwiony, a na domiar złego własnie dorwałam całych przerażonych Norberta i Żywie, co tu się odpierdziela? - generalnie ostatnie pytanie było retoryczne ale zaczyna nie ogarniać co się dzieje ale no przecież nie zwieje.
 
Szczypawa jest offline