Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2020, 17:54   #129
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
- Jestem, jestem - rzekł Barnaba, wchodząc do pokoju z sejfem. - Byłem tuż obok. Znalazłem rysunki, może dziecięce. Chyba pokazują bliźniaków, kogoś starszego i człowieka wilka. Na tego bym najbardziej uważał - dodał.
Nie próbował wchodzić na sterty żółtej waty. A nuż by spadł na parter i zabił się w taki śmieszny sposób.
- Spróbujmy zamknąć bramę. Często kiedy jest zamykana, pojawia się jakieś cholerstwo, które stara się ciebie zabić. Jeśli nic się nie pojawi, to pewnie nie uda się zamknąć bramy w ten sposób. Jeśli pojawi się, a potem przestanie, to znak, że brama zdezaktywowana. Choć wolałbym otworzyć ten sejf - westchnął.
Odłożył kamerę i przystąpił do rysowania symboli zamykających bramę. Próbował pokryć nimi cały sejf.
 
Ombrose jest offline