Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2020, 13:31   #134
Vesca
 
Vesca's Avatar
 
Reputacja: 1 Vesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputacjęVesca ma wspaniałą reputację
Lola nie spodziewała sie tego, ale domyśliła się, że to co widziała, było częścią tej rzeczywistości, a nie tej, z której przyszła. Wolała nie przeszkadzać dwóm dziewczynom w ich rozmowie, chociaż uważała je, za bardzo nierozważne.
Kiedy więc wyszła i dostrzegła kłąb dymu, poczuła jak włoski jeżą jej się na karku.
Przeczuwała, że to nie było nic dobrego. Pozwoliła drzwiczkom kabiny sie zamknąć, po czym spojrzała na dwie dziewczyny.
- Słucham? Podsłuchiwałam? Nie mam nic do waszych spraw, ale zdawało mi się, że kiedy rozmawia się na prywatne tematy, to najlepiej wybrać inne do tego miejsce, niż toaleta publiczna... - zauważyła i podparła biodra rękami. Nie miała wiele czasu.
- Dobrze się jednak złożyło, mój chłopak ma niesamowity towar, po którym zdecydowanie poczujecie raj... Jeśli jesteście zainteresowane, to chodźcie, zaprowadzę was - skłamała, wykorzystując umiejętności gry aktorskiej [oraz Wpływu, wspartego mocą maski, bo wcześniej ją aktywowałam do potencjalnego testu, więc używam]
Lola liczyła na to, że uzależnione dziewczyny złapią haczyk i będzie mogła wyjść z tego pomieszczenia, nim to coś w kabinie się pojawi. Była spięta i gotowa do potencjalnej ucieczki. Nie lubiła tego mrowienia na karku...
 
__________________
If I had a tail
I'd own the night
If I had a tail
I'd swat the flies...
Vesca jest offline