Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2020, 17:25   #141
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Nagle Norbert poczuł że doznaje olśnienia - Dwie spiralę na górze i dwie na dole... Na ruchy sfer niebieskich już wiem! - Krzyknął po czym zbladł jak ściana

-Pani Natalio proszę natychmiast skontaktować się ze swoimi znajomymi i poprosić ich żeby przerwali zamykanie Bram Kosmicznych. Są tutaj nie jedna czy dwie ale 3 Bramy! Nie połączyły się przez to że są podzielone grubymi ścianami. Musimy najpierw je zlokalizować a potem podzielić się i zamknąć je jednocześnie inaczej ostatnia Brama nabierze takiej mocy że nie damy rady nic z nią zrobić! - Starszy Doktor nie miał żadnej metody na udowodnienie swojej teorii ale był przekonany że to właśnie chciała im przekazać Śp. Jowita!

Po chwili przypomniał sobie że ma numer telefonu do Chudego jak to starszy człowiek zamiast stukać SMS po prostu zadzwonił- Dzień Dobry Panie Robercie z tej strony Norbert musi Pan powstrzymać swoich współpracowników przed zamknięciem Bramy dopóki nie zlokalizujemy pozostałych...- Zaczął następnie przedstawił mu swoją teorie.

- Pani Doktor Żywio może Pani pokazać to zdjęcie glifu z gazetki?- Powiedział odrywając usta od telefonu.



- TAK! To potwierdza moją teorie! To nie glif magiczny tak jak sądziliśmy ale graf! 3 magiczne bramy dwie w piwnicy jedna na strychu połączone wspólnym źródłem mocy reprezentowane przez linie składowe trójkąta!
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-03-2020 o 17:47.
Brilchan jest offline