Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2020, 18:08   #144
Szczypawa
 
Szczypawa's Avatar
 
Reputacja: 1 Szczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputacjęSzczypawa ma wspaniałą reputację
- moment jaki neandertalczyk? jak 3 bramy? - lekko zdezorientowana Natalia ilością informacji na raz jaka otrzymała, zrobił jej w głowie totalny sajgon, ale szybko stara się opanować i towarzystwo. Zaraz zadzwoniła do Diany i kazała natychmiast przerwać zamykanie bramy. Nie do końca zrozumiała dlaczego ale wydawało jej się ze to ma jakiś sens i Norbert by nie robił sobie żadnych żartów.

- dobra uspokójcie się, bo zaraz wszyscy oszalejemy. Sprawa zabójstwa Jowity i zniknięcia Danieli zajmiemy się jak ogarniemy bramy, po drodze szukamy Loli, bo ta wiem ze jest i słyszałam ja, ale nie ogarniam co tu się dzieje, bo wołałam w kiblu ale jej tam nie było, a chwile później słyszę jej głos. Tak wiem pogmatwane, ale tutaj już jest wszystko pogmatwane - tłumaczyła na głos jednocześnie Norbertowi i Żywii, a też i sobie bo sama nie dowierzała w to co się dzieje.

Chwile po wypowiedzeniu monologu, pogmerała w plecaku i wyciągnęła 3 batoniki energetyczne, po jednym dla roztrzęsionych towarzyszy i jeden sobie.

- weźcie możne to trochę pomoże w odzyskaniu sil po adrenalinie.- rzekła, jednocześnie dzwoniąc do Michała, by przyszedł jak najszybciej - Michał rusz się do nas, zostaw te dzieciaki, bo się okazuje ze będzie więcej do roboty bo są podobno 3 bramy i trzeba je ogarnąć jednocześnie do tego Lola jest w tym kiblu ale jak by jej nie było, wiec jednak dobrze by było żeby więcej się nie rozdzielać .

Nie czekając jak Michał odpowie rozłączyła się i zwróciła do Norberta - jedna prośba nie nazywaj mnie pani władzo ani inaczej bo ja tu jestem prywatnie i nawet nie wiem czy po tej akcji to dalej chce być w policji.
 
Szczypawa jest offline