Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2020, 21:12   #49
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kenzo miał moment zawahania. Hud wygasł. Pierwszy raz od tygodni nie widział nawet zegara. Ale to był moment. Ułamek sekundy. Ułamek sekundy na jaki nie powinien sobie pozwolić jako zawodowy żołnierz. Otworzył drzwi i razem z karabinem wytoczył się na parking.

Nie było zasilania. Impuls EM zakłócił wszystko. Ale wewnętrzne systemy powłoki ruszały szybko. Hud pojawił się w momencie gdy Krukov przywarł plecami do sąsiedniego auta. Zegar pokazywał czas do restartu drona. Kenzo myślał szybko, czy dron zdąży uruchomić stabilizatory lotu, czy jednak uderzy o asfalt kilkanaście pięter niżej.

Kenzo czekał. Przybyła nowa grupa. Może wroga wobec ochroniarzy wdowy. A to ułatwiłoby sprawę. Weteran ze Świata Harlana ruszył zająć dogodną pozycję do otwarcia ognia korzystając z tego, że Erka odwracała od niego uwagę, na dole panował chaos, a rozpoznanie z powietrza spadało.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline