Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-08-2007, 22:52   #18
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Wulfgar pił łapczywie podane piwo, ocierając co chwila usta rękawem. Trunek spływał obficie po brodzie i wąsach krasnoluda, który czuł jak robi mu się coraz weselej. Wtem do sali biesiadnej przyszedł Thalion. Krasnolud od razu przywitał go unosząc rękę wysoko w górę. Thalion podszedł do karczmarza a następnie przysiadł się do Krasnoludów, ze słowami:
- Mam nadzieję, że nie będzie wam przeszkadzać, jeśli tutaj zjem?
Wulfgar położył potężną dłoń na ramieniu Thaliona i odpowiedział:
- Przyjacielu, jesteśmy w jednej drużynie, jakoż miałbyś mi przeszkadzać siedząc przy stole przy którym ja siedzę i mój krasnoludzki brat? Z jego ust czuć było mocno piwem.
- Za Thaliona, mojego towarzysza!! - Wrzasnął na całe gardło po czym wyhylił cały kufel do końca, odstawiając go z głośnym trzaskiem na blat.
- Na śmierdzące gobliny! Skończyło mi się piwo...Barman! Poproszę sześć kufli tego samego piwa do tego stolika - wskazał stolik, przy którym siedzieli - po dwa dla każdego z nas - rzekł już do towarzyszy i uśmiechnął się szeroko...
 
Ra6nar jest offline