Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2020, 22:29   #162
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Wiemy tylko na pewno, że straciliśmy Panią Jowite, bo na własne oczy widziałem jak jej morderca głowę uciął. Co do reszty zaginionych pewności mieć nie możemy Pani Natalio póki nie znajdziemy ciał - Odpowiedział na pierwszą część pytania - Proponuje zejść na dół do piwnicy. Odnaleźć dwie pozostałe Kosmiczne Bramy i je zamknąć. W tej torbie to nie laptop tylko jakaś machina Pani Żywii, co potrafi zamykać Bramy, więc koniecznie ją trzeba zabrać. Ja też mam własną metodę żeby je zamknąć.... Trzeba wziąć klucze i dokumenty, które miała przy sobie, bo nie mogą wpaść w ręce wroga! - Starzec przełożył komórkę do drugiego ucha teraz, gdy zdawał się wyjść z pierwszego szoku sprawiał wrażenie jakby ignorował wszystko, co się dzieje i chciał skupić się tylko na zamknięciu Bram.

Prawda była taka, że bardzo lubił i szanował inteligentne młode damy, z którymi przyszło mu pracować i gdyby teraz zaczął zastanawiać się nad ich losem nie dałby rady wykonać powierzonego mu zadania.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2020 o 09:47.
Brilchan jest offline