Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 10:03   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

Lee, choć przystojniak był nieogarnięty. Czuł się spięty w sytuacjach socjalnych.

- Jasne stary ja tam zamierzam stać z boku z otwartymi oczami i zamkniętą mordą. Jak ktoś coś ode mnie będzie chciał to coś tam kulturalnie mruknę, ale generalnie to trzymam się tego, że od gadania jest Vadim a od napierdalania i odstraszania jesteś ty- Podrapał bok głowy nerwowym gestem dodał

-Po prostu nie chce siedzieć jak jakaś pipa jak wy zapierdalacie na akcje bo jak się coś spierdoli to dodatkowa para oczu, gnat czy radziecki klucz marki Chrom Vanadinium przyłożony do czyjeś skroni może uratować komuś dupę bo wiesz przyczaiłem się już do was układ dobrze działa i wiem że nikt mnie nie wydma za mocno - Zaczął się sztucznie śmiać próbując zamaskować swoje przywiązanie do grupy dowcipem bo zaczął się obawiać że zabrzmiał zbyt łzawo lub pedalsko.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-04-2020 o 15:53.
Brilchan jest offline