Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2020, 13:18   #169
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Pan Glan miał rzeczywiście w dupie, czy bramy zostaną zamknięte czy nie. To znaczy, może nie miałby w dupie, gdyby ktoś mu powiedział, że prawdopodobnie od tego zależy życie Staszka, ale jak dotąd nikt tego wprost nie zrobił. W każdym razie, życie toczy się dalej. Tak samo potoczyło się, gdy Michał wyszedł i zobaczył niedobitki młodzieży na parkingu. Gówno wiedzieli, dlatego nie zamierzał się z nimi uganiać. Wziął ostatniego bucha papierosa i wyrzucił go na ziemię. Następnie sięgnął podszedł do Norberta.
- Jestem nieco drażliwy, dlatego przejdę do rzeczy. - krzywo się uśmiechnął - Mam przeczucie, że wiesz, gdzie jest Staszek, a to dla mnie kurewsko cenna informacja, dlatego nim przejdę do drugiego etapu - zdradź mi jego położenie.
 
BoYos jest offline