Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2020, 18:05   #34
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Ketharian po pierwsze, oczywiście Vadim oddzwoni do gościa, jak wyjdziemy od chińczyków.
Po drugie myślałem, że sprawę łatania gościa uzgodniłem z Lao i że to on będzie wykładał hajs za usługę i że sprawa jest dogadana.
Gdybym wiedział, że to ci mają płacić z szycie, to zanim Abi by przystąpił do roboty, to byśmy ustalali jakieś stawki. Teraz to trochę za późno.

No nic... nie dopytałem moja wina.

Nie wiem, jakie relacje Vadim ma z tym całym Lao, ale myślę, że to z nim powinniśmy gadać odnośnie zapłaty. Chyba, że reszta ekipy ma inne zdanie.

Uważam, że wykłócanie się z jakimiś pionkami o drobne nie ma sensu i grozi mniejszą lub większą awanturą.
Uderzymy do starego i grzecznie omówimy warunki uregulowania należności.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline