Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2020, 10:57   #32
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Arthur szybko wzbudził się z szoku dochodząc do wniosku, że to musi być ta legendarne jazda po bandzie, o której słyszał tyle miejskich legend. Najgorsze, że teraz nie mógł opieprzyć Abrahama, bo jego zjebana akcja zadziałała, zresztą opieprzanie medyka szczególnie, gdy ma tak zrytą banie jak ten tutaj czarnuch nigdy nie było dobrym pomysłem, bo wcześniej czy później będzie potrzebować jego pomocy a Dick potrafił mieć nastroje i być mściwym chujem...
Lekko zaszokowało go zachowanie Fixera, bo jak dla niego mieli kurewskie szczęście i należało stąd spierdalać póki mieli taką możliwość. Z drugiej strony sytuacja była bardzo delikatna tym razem pewnie ich wypuszczą na rozkaz starego, ale jeżeli sytuacji się nie załagodzi Wong albo jego ludzie mogą szukać zemsty w przyszłości a takiego gówna Gearhead zdecydowanie w swoim życiu nie chciał...

Lee wyprostował się i podszedł do tłumacza, który płacił w myślach powtarzając sobie żeby być grzecznym, ale nie zanadto uległym czy przepraszającym powiedział:

- Musiał wyskoczyć załatwić ważny telefon jak sam Pan widzi jesteśmy popularnym zespołem rozchwytywanym na dzielni. Co to za zlecenie i jaka byłaby stawka? Nie mogę nic obiecać, bo zarządzanie tym to nie moja działka, więc nie wiem czy Vadim już nie obiecał komuś kolejnego zlecenia a członkowi tak szanownej organizacji nie trzeba oczywiście tłumaczyć, jaką wagę ma dane słowa na ulicy - Starał się być grzeczny w jego słowach nie czuć było ironii może nawet odrobinę strachu? Nie był pewien czy to dobrze, bo poczują się mniej urażeni czy też źle, bo okazuje słabość?
Mechanik nie lubił tego typu sytuacji nie lubił gadać i nie lubił wpierdalać się w zakres obowiązków innych członków ekipy. Działali jak dobrze naoliwiona maszyna, ale tym razem to on musiał robić za smar ufając, że rusek podobnie jak ich medyk znał się na rzeczy.

- Na pewno przekaże mu te informacje i będzie można wszystko ustalić własne usługi polecam w kwestiach technicznych jakby coś trzeba było naprawić mechanicznego – Na końcu języka miał że jego usługi mają bardziej przystępne ceny ale na szczęście zdążył się ów język ugryźć.

Zakończył niezdarnie w nadziej, że zrobił to, co było konieczne.
 
Brilchan jest offline