Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2020, 22:02   #41
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Wyjaśniam skąd wziąłem cenę, nie przeczytawszy sugestii Ketha, rzuciłem 420$
Konsultacja w klinice medycznej kosztuje 200$, wg podręcznika. Policzyłem tyle samo, bo gość nie musiał jechać do kliniki, ale z kolei my nie jesteśmy certyfikowani. Zabieg w klinice byłby pewnie droższy, raczej niewiele, ale musimy być konkurencyjni, do tego sprawa jednak nielegalna. Wypaliłem trochę w pośpiechu przyznaję, ale taki już charakter Dicka, jakoś się wczułem.
Za tysiaka można mieć już procek, tyle samo kosztuje działka synto koki, dziwne te ceny. Na marginesie moglibyśmy na poważnie zająć się własną produkcja prochów, tylko musimy na sprzęt zarobić i obrobić aptekę.
Jak dzielic. Niech będzie po równo, jak w komunie, choć w tym przypadku czarny wziąłby te urwane 20$ dodatkowo. W końcu jego najbardziej wkurwiali. Skoro przy finansach jesteśmy, to Dick jest tak niekumaty w ogarnianiu kasy, że nie musi nosić swojej, przynajmniej nigdy nie ma większej sumy, ot właśnie 20 baksów, na oranżadę i żeby wcisnąć dziwce za stringi. Byle mieszkadło było opłacone, żarcie było. Ale najważniejsze, on chce się rozwijać, jak na coś potrzebuje to ciśnie na maksa, tych co wzięli jego kasę. To na kurtkę, to na wszczepy, to narzędzia. Poza tym apteczkę trzeba odświeżać, nie wystarczy nasmarować. Jeździmy po ludziach bądźmy wyposażeni. Czarnemu marzy się taki fartuch żeby sobie ubierać do zabiegów i nie zabrudzić podkoszulka jak rzeźnik.
Jest jeszcze kilka innych kwestii, ale podzielą się nimi w fabularkach.
--Oprócz tego, że każdy będzie miał swoją kasę, moglibyśmy mieć jakiś wspólny skarbczyk. Chyba się doktorek robi komunistą.
 
Nanatar jest offline