Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2020, 22:20   #42
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Jestem za pomysłem komunalnej kasy Lee pewnie potrzebuje jakieś tam kasy na szperanie na szrocie czy paliwo do palników jak akurat się trafi jakieś lepsze zlecenie że nie przymierają głodem to tak jak wcześniej pisałem trochę wysyła matce i bratu która jest jak kobieta pracująca z 40latka z tym że mniej radosna chwyta się wszystkich chałtur jakie może będąc "uwięziona" w domu opiekując się ciężko autystycznym dzieciakiem.

Jak się któregoś razu spił albo naćpał to pewnie zaczął by opowiadać że kiedyś się tak dorobi że wyślę tego potwora do Skandynawii żeby naprawili mu tą mózgownice... Choć tak naprawdę wiecie że sam w to nie wierzy a pieniądze czasami wysyła żeby uspokoić własne sumienie bo nie chcę tam wracać ani ich widzieć.

Po za tym też nie ma potrzeb jakiś większych po za mieszkaniem i jedzeniem.

Tak teraz patrzę na to jak opisuje zachowanie postaci (a wcale tego nie planowałem) to zachowuje się on jak wysoko funkcjonujący autystyk co w sumie ironicznie by wyszyło obaj bracia na przeciwstawnych końcach skali spektrum autystycznego
 
Brilchan jest offline