Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2020, 19:07   #48
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Post poleciał.
Vadim wychodzi, nie czekając na reakcję chińczyków. Nie zamierza też wdawać się w żadne dyskusje z nimi. Dostali wytyczne i zrobią, co uznają za słuszne.
W tym czasie trzeba będzie zrobić jakieś rozeznanie, choć zakładam, że Vadim coś tam wie o okolicznym półświatku.
To już pytanie do ciebie Ketharian, jaki jest zakres wiedzy mojego fixera?
Sefie gangusów w necie,to mi trąci absurdem z Monty Pythona.

Ceny narkotyków, to już leży w gestii MG, a podręcznik jest tylko jakąś wskazówką. Wpływ na to może mieć cała masa różnych kwestii.

Jak rozumiem nasza banda, to takie ziomki z osiedla, co to nawet planktonem nazwać nie można. Dilerami, to możemy jeszcze być, jak się podepniemy pod kogoś większego. Własna produkcja, to kopanie sobie grobu, albo zrzeczenie się niezależności na rzecz kogoś innego. Taki jest mój punkt widzenia.
Przy tej okazji przydałby się jakiś szkic okolicznych gangów, mafii i innych organizacji z półświatka.
To znowu prośba do Kethariana, czy można się czegoś takiego spodziewać.

Co do narkotyków w świecie realnym, to tylko jedno zdanie.
Można uzależnić się od jednego razu i potwierdzi to każdy terapeuta i osoba, która miała taki, czy inny kontakt z narkomanami.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline