Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2020, 22:38   #201
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Norbert pokiwał głową na słowa Jerzego i na jego uśmiech odpowiedział własnym gorzkim:

- Proszę się nie obawiać nie mam skłonności samobójczych. Zostałem upokorzony w świecie naukowym, jestem już starym człowiekiem i jedyne, co mi pozostało to kontynuować moją pracę nad zagadnieniem Bram Kosmicznych licząc na to, że świat kiedyś przekona się o prawdzie... Jestem już jednak stary i żal mi, że utalentowana Pani Jowita zginęła w tak tragiczny sposób gdyż jej młode życie pewnie by więcej dobrego przyniosło światu... Potrzebuję ją pomścić! Martwię się też o dwie pozostałe koleżanki z mojej agencji, dlatego nie mogę po prostu wziąć tego biednego dziecka i uciec robiąc z niego wygodną wymówkę. Po tym, co przeszedł faktycznie chyba najbezpieczniejszy będzie w szpitalu biedak - Westchnął żałując smutnego losu który spotkał chłopczyka.
 
Brilchan jest offline