Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2020, 10:51   #43
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Wybór Miejsca Do Chlania To Nie Przelewki- choć piwo może być kilkakrotnie przelewane

Siedząc już w rosyjskim rzęchu, o nadzwyczaj sprawnym silniku Sidney wyjął Camela i rozpalił go patrząc do przodu jak Pitbull rozgląda się swoimi godnymi Belzebuba małymi oczkami. Sprawa z Chinolami została załatwiona, nie wyszło najgorzej. Teraz wypadało po świętować a Vadim spróbuje jeszcze załatwić deal z Kenem. Chyba chodziło o duży transport opiatów. Ta myśl nieco zmiękczyła solosa, który patrzył z niesmakiem na plamy na płaszczu z Zory. Mężczyzna był czysty od roku, ale co kilka dni myśl by wrzucić trochę maku do układu krwionośnego pozostawała. Błoga apatia i początkowy kop, używka idealna na każdą okazję od nudy po stany lękowe.

Jak miał w zwyczaju May słuchał i obserwował chłonąć wszystko wyuczoną intuicją solo. Znał “Parszywą Trzynastkę”. Innego lokalu po Smirnovie się nie spodziewał. Brudne, prawie czarne stare cegły, rzutki oraz bilard i piwo za 0.85 €$. Dodatkowo często chodzili tam nomadzi i inni spaliniarze. Świetne miejsce na rozróbę lub załatwienie sobie trochę spida od jakiegoś jednośladowca. A Sid miał ochotę wciągnąć ścieżkę stymulanta, bo dosłownie padał na nogi. Choć nie brał tego pod uwagę w stu procentach. Potem wysłuchał Dicka, który był totalnie nakręcony po operacji, znał go już z tej strony- to była jego smykałka, która dawała mu dużo nagradzającej satysfakcji. Picie bimbru w ich melinie jakoś mu się nie widziało, miał dużą chęć na bar.

-”Trzynastka” może być. Walniemy trochę bronxów i popatrzymy jak spaliniarze grają w bilard, ja tam, kurwa jestem z nim kiepski…- dodał Sidney i dokończył papierosa gasząc go o metal podłoża.

Uznałem, że "Parszywa Trzynastka" będzie lokalem popularnym wśród motocyklistów... wiecie to spokojne typy na pewno walniemy browar i nie dojdzie do zadymy .


 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 06-04-2020 o 11:12.
Pinn jest offline