Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2020, 19:14   #140
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Umieściłem przed chwilą w wątku fabularnym mały opis lotu przez sztorm Osnowy, a następnie zgodnie z zasadami wykonałem rzut 2k10 i wybrałem niższy z wyników za obowiązujący - 6. Co to oznacza? Coś bardzo niedobrego - plazmowe turbiny stanowiące konwencjonalny napęd okrętu zostały właśnie uszkodzone w efekcie wyjątkowo silnej emanacji energii Osnowy.

Co z tym teraz zrobimy? Poproszę Mi Raaza o małą scenkę opisującą uruchomienie alarmu na mostku, błyskające na czerwono lampy, skowyt przeciążonych serwitorów diagnostycznych - oraz rozpoczęcie procedury gromadzenia danych przez nusferę. To nie musi być jakiś specjalnie rozbudowany post, ma stanowić bazę do rzutu 1k10 w wykonaniu Mi Raaza (wynik tego rzutu przesadzi o stopniu uszkodzenia napędu, zgodnie z zasadami trafień krytycznych).
 
Ketharian jest offline