Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 10:11   #66
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Marduk, zadowolony, że nie czekają go żmudne walki z kolejnymi robotami, pogratulował Radditzowi sukcesu. Rozglądał się po przejętej bazie, która na razie faktycznie do niczego się nie nadawała. Odpowiedź na pytanie towarzysza nie była wcale taka prosta, nie widział jeszcze tych wielkich gadów które podobno żyły na tej planecie.... z drugiej strony mogło się okazać że nic się nie wydarzy i czeka go jedynie długie pilnowanie bazy. Ponadto najbardziej interesująca osoba którą tutaj napotkał, tamta saiyańska kobieta, opuściła już ten świat, a bycie tym, który dostarczy ważne dane Vegecie, na pewno mu nie zaszkodzi.

-W sumie chętnie bym dostarczył dane naszemu Księciu. Obrona bazy może nie być łatwym zadaniem, a ty jesteś bardziej doświadczonym wojownikiem ode mnie. Jest jeszcze jedna rzecz...nie miałem okazji ci powiedzieć że pośród tej grupy które mnie pojmała i opuściła planetę była Saiyańska kobieta...niestety zbyt długo nie miałem okazji z nią porozmawiać ale może jeszcze kiedyś ją spotkamy...
 
Lord Melkor jest offline