Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 20:38   #279
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Zagadka nie została rozwiązana, ale przynajmniej mieli szczęście, że uszli z życiem. Pewnym problemem była strata wierzchowców i muła, ale w mniemaniu Gnimnyra nie był to problem nie do rozwiązania. Przecież Yarislav i Rusłan znali się na tropieniu i orientowali w takich terenach, jak ten w którym obecnie byli, więc tylko kwestią czasu było ponowne znalezienie zrujnowanej pracowni w jaskini. A może nie…

- Jedno Wam powiem – krasnoluda gryzło to już od pewnego czasu, ale w końcu postanowił uzewnętrznić się. Yari już chciał szukać koni, ale to mogło poczekać. – Mam już dość tego miejsca! Naprawdę. Jeszcze chwila i mi odbije! Zacznę biegać na golasa po lesie i smarować się własnym gównem, tak żeby mnie wiewiórki nie wypatrzyły! Wynośmy się stąd. Wracajmy do cywilizacji. Mamy pamiętnik Putinova, to prawdziwy skarb. Przetłumaczymy go, poznamy sekrety alchemika. I wtedy sprawię, że będziemy bogaci. A przy okazji nie popadniemy w szaleństwo i uniesiemy głowy cało. Same plusy. Co Wy na to?
 
xeper jest offline