Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2020, 22:53   #82
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nanatar Zobacz post

Brilchan widziałem twój wstępny projekt postaci, on naprawdę wymagał tylko kosmetyki.
mam też wrażenie, że umiejętności zawodowe można dobrać bardziej indywidualnie, ale może niepotrzebnie mieszam.

Z tego co mi Ketharian powiedział o ile mnie pamięć nie myli że jest nieczytelne i mam zrobić od zera po polsku ale może mi się miesza ? Już sam nie wiem. Wydaje mi się że chyba wysłałem na PW i na messengerze rozmawialiśmy że nieudany.

Wyszło z tego coś takiego

Name Arthur Lee Role Techie Sex Male Age 18

Stats
INT 6 REF 7 / 8 TECH 9
COOL 7 ATTR 8 LUCK 7
MA 9 BODY 3 EMP 6 / 8
RUN 45 LEAP 2 LIFT 15
Armor: Medium Armor Jacket
Location Head
1 Torso
2-4 R. Arm
5 L. Arm
6 R. Leg
7-8 L. Leg
9-0
Armor SP 0 18 18 18 0 0
Save BTM
3 -1

Skills
Skill Score Skill Score Skill Score
Jury Rig 8 Awareness/Notice 5 Basic Tech 6
Cyber Tech 2 Teaching 2 Education & Gen. Know 4
Electronics 7 Gyro Tech 2 Weaponsmith 4
Electronic Security 7 Pilot (Dirigible) 1 Cyrotank Operation 2
Personal Grooming 4 System Knowledge 1 Social 1

Cybernetics
Wszczepy skóry twarzy

Weapon
Name Type WA Con Dmg Shots ROF Range
Federated Arms .22 P 0 J 1d6 (.22) 10 2 50m



Trzeba poprawiać bo jest za mocno wydaje mi się że nie wszystko ma tam sens ale nie jestem pewien co i na ile.

Jutro rano przejrze podręcznik żeby od 0 napisać zacznę koło 9- 10 i postaram się skończyć jak najszybciej żeby nie hamować sesji.
 
Brilchan jest offline