Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2007, 15:37   #106
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Truskawka? Taaak, to na pewno jakaś wielka kosmiczna truskawka, takimi się teraz żywią cyloni, nie wiedziałeś?

Powiedziałam to poważnie po czym wybuchnęłam śmiechem, którym zaraził się również Tor.

- No szefie, będzie trzeba wyczyścić mojego ptaszka, świetnie się dziś spisał. I na bogów, cieszę się, że cie widzę, bo były momenty, w których myślałam iż nigdy już nie zobaczę Battlestara od wewnątrz. Musimy się potem napić tego bimbru co to go ktoś pędzi.

Zostawiłam szefa samego, na pewno ma teraz sporo roboty. Jeszcze chwilę zostałam w hangarze i porozmawiałam z pilotami oraz starałam się pomóc o ile było to możliwe. A kiedy tylko znajdę czas, udam się pod prysznic.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline