Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2020, 12:37   #83
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Zerknąłem raz jeszcze na ten koncept z generatora. Suma cech 62 pkt na 55 dozwolonych (czyli za dużo). Pula punktów na umiejętości zawodowe i dodatkowe wynosi 40+13, rozdanych jest 56. Niektóre cechy wydają się nieadekwatne do pomysłu na postać, np. MA 9 (zakładam, że to Szybkość, bo skrót chyba nie pasuje do innych cech) - 9 to już Usain Bolt, Arthur chyba tak szybko nie biega.

Ale generalnie nie załapałem czegoś innego. Otóż cała ta moja presja na samodzielne rozdzielenie cyferek miała pozwolić na stworzenie postaci dopasowanej pod oczekiwania gracza, na dokładne skrojenie KP. To dlatego rozpisałem ten proces (sam w sobie banalnie prosty) tak łopatologicznie. Trzymanie się dalej automatycznego generatora, który dodatkowo tworzy błędy (które koniec końców trzeba i tak poprawiać i zastanawiać się czy te losowe wyniki w ogóle pasują do Arthura) wydaje się oznaczać, że w takim razie możemy całkowicie porzucić ręczne tworzenie postaci przez gracza, bo to czysta strata czasu. Równie dobrze ja mogę się w tym momencie określić mianem automatycznego generatora i wypluć postać Lee.

Proszę bardzo, oto Arthur.

INT 7, REF 7, TECH 8, OP 5, ATR 6, SZ 4, SZYB 6, BC 6, EMP 6. W sumie 55 pkt.

Umiejętności zawodowe - Prowizorka 7, Podstawowe naprawy 6, Cybertechnika 5, Elektronika 5, Farmaceutyka 2, Znajomość broni 5, Spostrzegawczość 6, Zabezpieczenia elektroniczne 4. W sumie 40 pkt.

Umiejętności dodatkowe - Moda i Styl 3, Pistolet 3, Uwodzenie 2, Znajomość Sieci 2, Perswazja 2, Broń biała 2. W sumie 14 pkt.

Cybernetykę i ekwipunek rozpiszę po powrocie z pracy do domu.
 
Ketharian jest offline