Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2020, 18:01   #252
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Telefoniczna rozmowa z Szefem

- Hej Szefie, miałem racje to była pułapka z naszej agencji zostałem tylko ja Panią Jowitę zabił neandertalczyk a Doktor Żywia i Pani Daniela zniknęły przeniesione w czasie i nie znam ich dalszego losu - Zaczął z grubej rury następnie przystąpił do opowiadania ze szczegółami co się stało oraz przekazywania swoich teorii.

W pewnym momencie detektyw poprosił o chwilę przerwy nastawił aparat na głośnomówiący i nagrał dalszy ciąg na dyktafon w drugim telefonie.

- Podsumowując, jeżeli Staszek ma racje tutaj ich nie pokonamy. Nie wiem, co zamierzają przyzwać ani co się stanie z resztą świata. Nie sądzę żebym wrócił z tej akcji spróbuje cofnąć się w przeszłość, ale nie wiem, która z teorii czasu jest tą prawidłową, jeżeli prawdą jest ta o multiwersum nie wiem, co stanie się z tą rzeczywistością... Dzwonię, bo chcę żeby miał Pan tą informacje i zdołał ją rozpowszechnić, jeżeli nie dojdzie do całkowitego kataklizmu rasy ludzkiej. Przyjął mnie Pan, kiedy nie miałem w życiu nic i zostałem wyśmiany za dążenie do prawdy proszę wciąż walczyć

Po rozmowie

- Jestem już wolny, możemy iść, bo tu nie ma już nic - Powiedział do towarzyszy i ruszył za nimi zdobywać informacje.
 
Brilchan jest offline