Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2020, 21:02   #64
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Wywołany do tablicy:

1) Kwestia narzuconych wypowiedzi: Nie mam nic przeciwko. Każdemu może się zdarzyć palnąć coś, czego by normalnie nie powiedział. Życie.

2) Kwestia ogólna dotycząca stylu prowadzenia: Jeśli idzie o moje zdanie to udział w światotworzeniu mi osobiści pozwala co jakiś czas lepiej poczuć sesje. Bardzo staram się nie przegiąć, ale jakbym, to nie ma problemu z edycją. Natomiast skoro już sobie marudzimy, to co mi trochę przeszkadza, to łatwość "rozwalania questów". To jednak wynika z tego, że daleko mi do powergamingu. Stąd cyklon Historia z Tel-Amidem i Levisem na ten przykład mogłaby spokojne być wspomniana zaledwie w 2-3 linijkach, bo i tyle problemu sprawiła stellarsom ( ).

Ostatecznie jednak to Twoja piaskownica Pinn.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline