Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 07:03   #66
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Wracając do tematu.
Rozumiem Adiego, bo każdy ma prawo do swojego zdania. Mnie również nie przeszkadza nowy styl prowadzania. Z mojej strony Pinn masz zgodę i wierzę, że znajdziesz złoty środek miedzy nami, a Adim. W końcu chodzi przecież o dobrą zabawę, a tej nam chyba nie można zaprzeczyć.

Co do wypowiedzi Marrrta. Nie uważam, żeby qesty szły nam za łatwo. To znaczy idą w miarę szybko, jednak nie zrzucam tego na powergaming tylko raczej na fakt, że nasi bohaterowie są już raczej doświadczeni i z pewnymi rzeczami radzą sobie łatwiej niż z innymi i łatwiej niż inni na ich miejscu.
Na początku ten wprowadzony element presji upływającego czasu mnie trochę irytował. "Macie 15 minut do cyklonu", "statek lorda sith już ląduje". Tak jak powiedziałem. Na początku mnie to troszkę irytowało. Jednak sesje online różnią się od sesji na żywo. Tak jak zauważył Marrrt. W sesji na żywo sprawa Lewisa zajęła by nam może ze trzy minuty, ale w sesji na forum już nie.
Podoba mi się presja czasowa, która zazwyczaj połączona jest z potrzebą podejmowania decyzji często trudnych moralnie, a nie wybierasz pigułkę czerwoną czy niebieską. Łatwość za jaką nam to wszystko idzie nie odbieram jako powergaming tylko bardziej jako epickość naszych postaci.

Mi osobiście się podoba i fajnie, że się dzielimy spostrzeżeniami. Natomiast nasz Mistrz Gry jak widać idealnie wyciąga wnioski z tych naszych dyskusji i udoskonala nasz wspólny "produkt".
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline