Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 21:44   #88
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
1. Poziom NPCowania mi odpowiada to jest luźniejszy koncept postaci gdzie mam jedynie kilka luźnych pomysłów z życiorysu które wpłynęły na to kim jest postać ale nie mam dla Arthura żadnego skonkretyzowanego planu. Twoje wstawki naprowadzają mnie na to kim ta postać ma być i są pomocne. Najbardziej w sesjach RPG lubię gdy koncept postaci zupełnie zmienia się i dojrzewa w coś nowego w kontakcie z sesją tutaj jest ten sam efekt tylko że na sterydach na przykład dopiero przy odgrywaniu wpadłem na pomysł żeby Lee też był na spektrum autystycznym i wokół tego zbudować wewnętrzny konflikt postaci oraz jej motywacje.

To twoje pilotowanie jest również pomocne bo na przykład przy ostatnim odpisie nie miałem pojęcia ile zaliczki zażądać nie chciałem żeby GearHead jechał po bandzie jak Abraham żeby nie wystraszyć klientów z drugiej strony nie chce robić z niego ciepłych kluch bo ktoś taki nie przetrwałby w Night City twój post wyratował mnie z dylematu.

2. Z tempem może być różnie jak na razie daje radę bo jest epidemia nie chodzę na żadne zajęcia ale niestety jestem słabowitego zdrowia więc różnie to może się zdarzyć na pewno będę informował o ewentualnych niedyspozycjach ciężko przewidzieć bo potrafi to być u mnie rozchwiane ale za punkt honoru biorę sobie powiadamianie.

3. Klimat jest miodzio naprawdę podoba mi się styl opisów wszystko tutaj żyje osobiście kojarzy mi się z Nadrealizmem /Hiperrealizmem u Quentina Tarantino.

4. Jak Lee doprowadzi się do porządku to skupi się na pistoletach chyba że inni będą coś od niego potrzebować pojedzie na te spotkania jako dodatkowa para oczu i rąk do pomocy ale głównie się będzie skupiał na dłubaniu jest nieco obsesyjny w tych kwestiach. Dosłownie zmusza się żeby się oderwać bo ma fiksacje że jak nie będzie tego robił to popadnie w obłęd.

To chyba wszystko czy o czymś zapomniałem ?
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-04-2020 o 22:02.
Brilchan jest offline