Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2020, 23:18   #49
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
CZR-9 nie odzywał się już więcej. Co prawda po pojawienia się Levisa był gotów na jego obezwładnienie, ale Draug nie dał znaku i droid uznał, że najwyraźniej priorytety uległy optymalizacji, na którą on nie miał wpływu. Tak samo zresztą zareagował SID, choć on akurat miał już przygotowane na tę okazję działanie zaradcze.
- Osobo Tempest. Myślę, że warto rozważyć usunięcie Tel-Amida. Istota ta może wydatnie przyczynić się do redukcji marki jaką prezentujemy i przysporzyć trudnych do określenia problemów w przyszłości. Dla bezpieczeństwa sugerowałbym zasymulowanie przekazania Istoty Levis i przy tej okazji usunięcie Tel-Amida. Alternatywą jest zabicie go bez inscenizacji wymiany. To jednak wymaga namierzenia i...
Głos SIDa nagle zawibrował jakby pod wpływem jakichś zakłóceń, a wypowiedź została przerwana. Podobna sytuacja o ile Kelsan mógł stwierdzić miała miejsce pierwszy raz. A co gorsza SID nie wracał do normy. Dopiero po kilku ręcznych próbach dostania się do zawieszonej sztuczne inteligencji, komputer odezwał się ponownie.
- Proproproszę o wybaczenie za tę niedyspozycję. Otrzymałem niespodziewany sygnał spoza planety. Z naszego układu. Kodowany na poziomie na którym zrozumiały był on dla mojej poprzedniej uwarunkowanej przez Imperium wersji. To zaawansowana inteligencja o rdzeniu ultrakrzemowym. Takim jak mój. Proszę o... wytyczne.
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline