Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2020, 10:45   #32
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Archie nawet pośród swoich rówieśników nigdy nie był uważany za kogoś o atletycznej sylwetce. Dlatego też z dużą dozą wątpliwości spoglądał na znikający w ciemnościach koniec liny oraz towarzyszy, którzy bez problemu spuszczali się po niej w dół.

Jakimś cudem i mu jednak udał się ten wyczyn i wraz z wszystkimi bezpiecznie dotarł na skalną półkę i później też na zrujnowany dziedziniec.

- Cóż, w takim razie trzeba zabrać się do pracy - odpowiedział na propozycję Elory, po czym nałożył prosty czar na swój sztylet, który zaczął emanować ciepłym, białym światłem - Zechciej proszę przelać na mnie łaskę Helma, aby żadne czające się między tymi gruzami zagrożenie, nie mogło mnie zaskoczyć.

Niziołek ruszył w stronę drzwi, rozglądając się wokoło i nasłuchując potencjalnego zagrożenia czającego się w mroku.

Poproszę perception check z błogosławieństwem Helma.

+ rzuca light na sztylet



 

Ostatnio edytowane przez Koime : 13-04-2020 o 11:12.
Koime jest offline