Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2020, 18:54   #102
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
14 Martius 816.M31, pokład Błysku Cieni

- Zbiorę moich ludzi i udam się osobiście chronić lady Corax, Seneszalu. - Amelia zakończyła rozmowę z Barcą. Następnie zmieniła kierunek biegu i ruszyła do komnaty, w której trzymane były kapsuły z nieprzytomną Lady Kapitan i Misjonarzem. W biegu połączyła się ze swoim adiutantem, Sevestonem Drakiosem.

- Panie Drakios, oddziały w pełnej gotowości, podziel ludzi na dwie grupy, z jedną udasz się na miejsce awarii i weźmiecie udział w akcji ratunkowej, to może być sabotaż. Drugi oddział, naszych najlepszych żołnierzy, wyślij do mnie. Kieruję się właśnie do komnat Lady Corax, bezpieczeństwo Lady Kapitan jest najważniejsze. Niech obstawią korytarz i wejście, ale przypominam o kwarantannie, do komnat Lady nie może nikt wchodzić, bez mojego wyraźnego rozkazu. Melduj mi na bieżąco o rozwoju sytuacji. I zadbaj o bezpieczeństwo Tytusa Garlika, nie chcemy aby panu Nadsternikowi coś się stało. Będziemy w kontakcie.

Przyśpieszyła bieg, w myślach powtarzając swoją mantrę. Musi się uspokoić. To prawdopodobnie tylko awaria, ale w świetle ostatnich wydarzeń lepiej dmuchać na zimne. Seveston sobie poradzi. Jest rozsądny i umie dobrze ocenić sytuację. Teraz Lady Winter jest najważniejsza, muszę się upewnić, że jest bezpieczna.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 26-06-2020 o 23:10.
Lua Nova jest offline