Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2020, 20:06   #434
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Daichi i Migmar
Na początku oczy dziewczyny rozbłysły, gdy Migmar zaczął się chwalić znajomością z Ikki, ale potem popatrzyła na niego z zniecierpliwioną pogardą.
- Gnojek był łakomi, a że matka karmiła go tylko „dobrą żywnością”, głównie sago i jajkami, to jak widział coś słodkiego to od razu wpierdzielał. Ostatnio ze żarł mi moje ptasie mleczko, ale to przez Kazumi, moją przygłupią starszą siostrę, co gówniaka dokarmiała cukierkami – rzekła z irytacją wielbicielka mody, a modląca się zacisnęła z irytacją wargi, ale milczała.
- Jak ty się wrażasz o bracie! – złajała ją matka.
Modnisia się skrzywiła się.
- A jedna z niań kiedyś przyniosła kotokrólika, a potem oboje wylecieli – zaśmiała się.
Pani Lan Shii kontynuowała.
- Mieliśmy siedem niań. Rozumiecie, trudno teraz znaleźć służbę, której by znała robi. Jedna chciała aby jakiś sierściuch pogryzł Syna, inna zaszła w ciążę, kolejna kradła, następna emigrantką z północy a jedna… Syn siniał gdy była, a jak ją zwolniliśmy to przestał. A do pana wiedzy, urodziłam troje dzieci… Kazumi Hitomii i Changa – mąż drgnął gdy to mówiła.
Córki zaprowadziły do pokoju, choć Hitomi była wyraźnie niezadowolona z obecności starszej siostry. Wskazała na podłogę i powiedziała.
- To tu leża. Trzeba kupić nowy dywan
- Mogłabyś okazywać choć trochę współczucia – złajała ją starsza siostra.
Pokój był czysty i ładny, nie licząc plamy krwi na podłodze. Wyglądał, sądząc po ogormnej ilości lalek nieco upiornie.
Aiko
Enkh sięgnęła po notatnik i z lekko widoczną histerią w oczach.
- To jesteś uzdrowicielką? To wspaniale. Ale i tak muszę do kliniki bo… – Nagle ochlapał ją i zaczął płakać – Mam nawrót ze stresu!
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline