Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2020, 08:33   #13
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Mekhańskie pogranicze jest podobne. Nawet mi się bardziej podobało no i rodzime

A ja dorzucam następne pomysły
  • Klimaty płaszcza i szpady - coś w stylu Monastyru - prowadziłem monastyr na Savage World i wyszło lepiej niż na oryginalnej mechanice. Może pora wrócić w świat intryg połyskujący szpadami.
  • Przygoda-sensacja - coś w stylu Indiany Jonsa lub Lary Croft. Poszukujemy skarbów mierzymy się z pułapkami i faszystami....
  • Detektyw w klimatach noir, zadymione biuro, stetson nasunięty na oczy i urocza dama w czerwonej sukience...
  • Wielki łowca - podróżuje po galaktyce polując na dziwne, rzadkie zwierzęta, coś pomiędzy pradatorem a Star Wars.
  • Być jak Jedi - oczywiście Gwiezdne Wojny też są mile widziane, najlepiej jakiś okres w stylu starej republiki gdzie można bardziej improwizować.
 
Fenrir__ jest teraz online