Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2020, 17:09   #168
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
@Joer, jeśli masz pomysł na jakiś wpis, nie musisz czekać na zachętę, po prostu wrzucaj. Nie stosujemy w tej sesji systemu kolejek, dlatego można umieszczać w topiku swoje wpisy w każdej chwili, bez czekania na pozwolenie

Wynik 3 na k100 - hmm, bardzo interesujące. Może nawet popsułeś mi pewien plan. Muszę pomyśleć...

Mi Raaz zaproponował konwersację dla koterii na mostku – myślę, że możemy umiejscowić tę scenę zaraz po wydaniu rozkazów przez Tytusa. Na mostku już są Ramirez, Bellita, Christo, Amelia oraz Tytus. Od 8ARTa zależy, czy dołączy do nich Bartholem Visscher (fabularnie już może leżeć w łóżku po 168 godzinach nieustannego pilotowania okrętu w Osnowie).

Jestem jeszcze w pracy, dlatego linki do wspólnego doca dla nowych graczy wyślę dopiero wieczorem z domu (chyba, że Mi Raaz lub Aiko zrobią to wczesniej).
 
Ketharian jest offline