Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2020, 14:43   #55
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Widząc i słysząc CZR-9 po swojej lewej stronie, Kelsan tylko pokiwał głową w geście zażenowania. Niech się facet bawi, co mu przeszkadzało. Mężczyzna spojrzał jak ustawione są siły wroga. Jeden z nich leciał centralnie na nich, więc raczej nie będzie problemu z załatwieniem go, natomiast dwa pozostałe zupełnie stracił z oczu. Najpierw trzeba było rozwalić pierwszego typa, a potem się poszuka pozostałej dwójki Maruderów. Przez moment miał ciarki na plecach, gdy usłyszał 'ludzki' głos SID-a. Obejrzał się na niego.

A myślałem, że słyszałem już wszystko - pomyślał przez chwilę Kelsan. Trzymał kurczowo kierownicę, to była pierwsza taka dogodna okazja by przetestować siłę rażenia Stelli. Nacisnął oba klawisze kciukami by wystrzelić zielone wiązki laserowe, które pomknęły w stronę pustej przestrzeni hen daleko za horyzontem zdarzeń nie robiąc krzywdy pierwszemu z Maruderów. Po prostu chciał sprawdzić reakcję Twi'lekańskiego pilota.
Odruch dobry - skwitował w myślach rudy mężczyzna. Pchnął kierownicę do przodu zwiększając moc silników by być 'twarzą w twarz' z wrogiem. Zbliżał się do niego bacznie obserwując jego ruchy.

-To...jest mój - rzekł po czym się uśmiechnął i wystrzelił dwie rakiety niszcząc przeciwnika w pył.
Przyciągnął do siebie kierownicę zwalniając obroty. Zawrócił by znaleźć pozostałe dwa Marudery. Draug ostro strzelał z działka zamontowanego na górze kadłuba, ale był minimalnie spóźniony, więc Kelsan postanowił zaryzykować. Jedynym nieosłoniętym przez tarcze pierwszego stopnia modułem na Stelli było czterolufowe działo na górze. Ustawił się przodem do myśliwców wyłączając całą maszynę. Od tarcz po napęd. Zapadła cisza i chwilę potem wydał rozkaz do kapitana.

-TERAZ!!! - krzyknął Kelsan i po miał nadzieję, że skutecznym ataku z czterolufowego działka ze wzmocnieniem elektrycznym przekierowanym z chwilowego wyłączenia Stelli, uda im się zestrzelić oba Marudery naraz.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 18-04-2020 o 15:00. Powód: korekta
Adi jest offline