Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2020, 13:08   #112
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cool

W drodze
Kiedy ich medyk zakończył połączenie znów parsknął śmiechem - hahah no to wykrakałeś stary teraz rzeczywiście trzeba będzie wpisać w terminarz wizytę u twojej mamy tak jak wciskałeś Kenzo - Potem spoważniał - Wiem, że Kanzuś może być groźny, dlatego nie pyskowałem mu wprost i starałem się balansować na granicy z jednej strony odnosiłem się do niego z szacunkiem z drugiej musiałem się trochę postawić sam wiesz, że forma jest wszystkim a ja nie chciałem żeby w przyszłości zajechał mnie kiepskimi zleceniami jak silnik starej AVki rozwalony przez bandę rozwydrzonych korpo smarków ścigających się po wyrobieniu tymczasową licencji. Raczej nie powinien mieć powodów żeby się mścić nie sądzie? Był szacun do tego dałem mu sporo dobrych porad Oki nie wiem czy to wszystko łącznie było warte siedem dodatkowych dziesiątek, czyli praktycznie 100 % podwyżki w stosunku do tego, co byłoby rozsądne, ale za to pyskowanie to się należało! - Rzucił, ale łatwo było poznać, że ma wątpliwości.

Nowy sprzęt grający od razu odwrócił uwagę Arthura od potencjalnych kłopotów - Czemu się nie pochwaliłeś, że masz nowy sprzęcior grający? Nie wygląda na taki prosto z pudełka to jak chcesz to potem mogę rozkręcić podkręcić i wyczyścić z kurzu oraz grzyba co się pewnie zalęgł w środku jak leżało w lombardzie - Zaproponował bo nie lubił bezczynności wręcz impulsywnie wyszukiwał sobie jakieś drobne zajęcia czy naprawy.


Biały Diabeł

GearHead podrzucił pudełeczko do góry i złapał - Czyli to po prostu koka z dziwną nazwą? W czym problem? Dzięki za propozycje, ale nie biorę nic mocniejszego niż fajki, trawa, kawa lub procenty za dużo kumpli z podwórka się przyćpało na moich oczach bez urazy. A co do nazwy to mam pewien pomysł Ne łatwy rebranding! Moja laska jest sieciarką ona i jej znajomi lubią głupie dowcipy z Internetu 2.0 spójrzcie na to - Wyciągnął komórkę na której puścił holo filmiku dwuwymiarowego

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=4r7wHMg5Yjg[/MEDIA]


- Wystarczy tylko dorysować temu diabełkowi biały pasek prze plecy nalepić drugą wlepkę z napisem "Honey Badgger does not give a fuck" i sprzedaż całą paletę retro zjebom, co kochają to gówno z sieci 2.0


 
Brilchan jest offline