Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2020, 02:20   #118
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
20 Martius 816.M41, mostek Błysku Cieni

Amelia weszła płynnie w dobrze znany jej tryb taktyczny. Kiedy skupiała się tylko na zadaniu, zagrożeniu, wszystko wydawało się prostsze. Jej celem jest ochrona statku i załogi, ochrona Lady Winter. Nie wolno się bać, strach zabija duszę... Mantra pozwoliła jej uspokoić oddech. Uspokojona, przez komunikator, wydała swoim ludziom rozkazy:
- Tu pierwszy oficer, Amelia de Vries. Wszyscy na stanowiska, pełna gotowość bojowa! Jeżeli dojdzie do abordażu, będziemy gotowi! Pokażcie, że z rodem Corax się nie zadziera!- Przełączyła się na prywatny kanał swojego zastępcy. - Panie Drakios proszę obsadzić baterie artyleryjskie personelem pomocniczym. Niech będą gotowi. Nie strzelać bez wyraźnego rozkazu! Rezerwa ma być gotowa, by w każdej chwili wesprzeć walczących.

Arch-Militiantka skierowała się w stronę skanerów, po drodze mijając Nawigatora.
- Witamy na pokładzie, panie Visscher. Jak widać nie będzie się pan tutaj nudził. Błysk Cieni dostarcza nam wielu rozrywek. - Uśmiechnęła się ironicznie. I solidnie klepnęła po plecach Barthellema. - Rób pan swoją robotę.

Następnie zwróciła się do ludzi z sekcji skanerów:
- Zobaczmy z czym mamy do czynienia. Proszę rozpocząć szczegółowe skanowanie obiektu. Klasyfikacja obiektu, przybliżenie masy, sondowanie źródeł skoków energetycznych w celu znalezienia uzbrojenia. Sprawdźcie częstotliwość potencjalnych osłon. Chcę wiedzieć wszystko, czego uda wam się dowiedzieć. Wszystko! - Dodała z naciskiem. - Wyniki proszę przesłać na holoprojektor.


Ostatecznie zdecydowałam się na test scrutiny kogoś z załogi. 30 to jednak więcej niż połowa mojej percepcji.

 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...
Lua Nova jest offline