Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2020, 21:17   #9
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Przyznam, że kilkakrotnie czytałem całego Primal Punka oraz dodatki, żeby utrwalić sobie w głowie historię świata i po takiej lekturze mam już całkiem niezły - we własnej opinii - obraz Europy po Eshatonie. Zauważyłem też, że niektóre informacje zawarte w głównym podręczniku pozostają niezrozumiałe, dopóki nie przeczyta się niektórych dodatków - wydaje się to być zamierzonym działaniem autorów (czy trafionym, kwestia gustu, mnie się podoba).

Co do tego jedwabiu, jak wspomniał 8ART - populacja pajęczaków w Pollenie rozrasta się wskutek działania Primera, a wirus zmienia nie tylko ich rozmiary, ale i zachowania. A Polanie z Wrocławia to zapewne klasyczni oportuniści - stworzyli tradycję jedwabniczą w przeciągu ostatnich kilku pokoleń korzystając z dobrodziejstw nowej fauny kontynentu.
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem