Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2020, 21:31   #401
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Chłopaki, po 4 miesiącach sesja została ukończona. Pomimo moich obaw co do mojego prowadzenia i odbioru przez graczy takiej formy sesji ( po raz pierwszy), uważam że wyszło całkiem dobrze. Dziękuje Wam wszystkim za wkład w rozwój postaci i świata. Bardzo pomogliście mi utrzymać dynamikę i klimat co było bardzo istotne. Każdemu z Was chciałbym podziękować osobno, zrobię to w notkach. Was również proszę o wystawienie mi notki, zawsze miło poczytać.

Co do ilości trupów, to wniosę do opiekuna działu o przyznanie sesji jako zakończonej każdemu kto dotrwał do końca, sesji bądz jego postaci, gdyż uważam że tutaj to jak najbardziej ma sens.

Obiecałem smaczki i wyjaśnienia, ale tak myślę że może zacznijmy od waszych pytań? Macie jakieś? Coś Was ciekawi? Ja wiem że jest kilka tajemnic których nie odkryliście itp i to też opiszę.

Pisałem też o kolejnej sesji tego typu. Narazie bez szczegółów bo musze zebrać je w całość i jakoś przestawić, ale ogólne założenia są takie że startujecie jako koksy, wasze staty są dużo wyższe aniżeli reszty wiec na tym polu macie przewagę, no ale dalej będzie to survival. Czy ktoś jest wstępnie chętny na gre w podobnym modelu? Pytanie jest ważne bo widziałbym w tej sesji 3-4 graczy, wiec nie wiem czy pisac rekrutkę tylko dla was czy publiczną, gdyż macie pierwszeństwo w dostaniu się na sesję jeśli wyrazicie taką chęć.

Jeszcze raz dzięki!
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline